Мини-истории (Джун)

КК-драбблы, сборники драбблов, мини-истории, стихи

Модератор: Ksenia

Аватара пользователя
Джун
Сообщения: 688
Зарегистрирован: 07 июл 2010, 20:01
Статус: Жизнь прекрасна!
Род занятий: Рисую, пишу прозу.
Откуда: Украина, Киев

Мини-истории (Джун)

Сообщение Джун » 31 июл 2012, 17:09

Решила попробовать написать мини фанфик.
Я когда-то пробовала написать фанфик на украинском языке и вроде бы получилось.
Тогда мне кто-то предложил попробовать написать и про другие пары, не только про Стира.
Сейчас решила написать про Арчи.
Судить только Вам о проделанной работе.
Опять же скажу, написан на украинском языке.
Это не супер история, а просто идея как могло бы быть.
Последний раз редактировалось Джун 31 июл 2012, 17:10, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Джун
Сообщения: 688
Зарегистрирован: 07 июл 2010, 20:01
Статус: Жизнь прекрасна!
Род занятий: Рисую, пишу прозу.
Откуда: Украина, Киев

Re: Мини истории (Джун)

Сообщение Джун » 31 июл 2012, 17:09

***
Я забрехався. Брехав, коли був дитиною, брешу зараз. Треба щось вир?шувати, жити так дал? не можливо.
В?дклавши склянку бренд?, яка стала мо?м кращим другом на цей час, я в?дкинувся на кр?сл? ? заплющив оч?. Як же добре коли тебе н?хто не ч?па? ? ти можеш побути на самот?.
Та в?дчинились двер? ? у них з?явилась ти. Я злегка в?дкрив л?ве око, щоб поглянути на тебе ? посм?хнувся.
-Прив?т,- сказав я.
-Прив?т,- ледь чутно пролунав тв?й голос,- Кенд? ще не повернулась?
-Н?, як завжди довго працю?.
-Так, зв?сно.
Ти опустила сво? руки ? почала ними перебирати рюш? на платт?. Ц??ю сво?ю ?роботою? ти перебила останн? над?? продовжити розмову. Та я вир?шив ? не змушувати себе. Я знову заплющив оч?.
Коли я прокинувся, к?мната вже пустувала. Ск?льки ж я ось так пролежав? Протерши оч?, я п?днявся. На вулиц? я чув чийсь см?х. А так, знову ж?ночий колектив, як без нього.
Я п?д?йшов до в?кна ? трохи в?дсунув тяжк? штори ? поглянув на вулицю. На лав? сид?ли дв? особи. Одна з них була ти, другою була Кенд?. Ви про щось голосно розмовляли ? см?ялись. Я нав?ть пов?рити не м?г, що лед? може дозволити соб? говорити на таких високих нотах. Нехай вже Кенд?, але ти? Ти мене диву?ш, м?й друже.
В?д чергового жарту у мою сторону, я ? сам залився в?д сорому. Та наступний жарт про Альберта змусив ? мене см?ятись. Дами, ну чому коли ви у кол? чолов?к?в н?коли так не жарту?те, тод? б ви були душею будь-яко? компан?? .
Враз, оч? поглянули у мою сторону, вони мене побачили. Щоб зникли п?дозри, я як дитина заховався за гардинами.
-Пане привид, можете виходити,- см?ючись промовила Кенд?.
Мене бачили? Ну зв?сно, як можна не бачити вноч? парубка у к?мнат?, де горить св?тло. Я вир?шив не падати духом ? розкривши плеч?, п?шов до дам.
-Доброго вечора,- галантно прив?тався я.
На мо? слова, Кенд? в?двернулась ? закрившись сво?м волоссям, почала см?ятись. Ти ж лише на мить поглянула на мене ? прибрала св?й погляд.
-Мен? час Кенд?.
-Вже?..
Ти посм?хнулась нам ? злегка вклонилась.
-До побачення,- промовила ти ? зникла за високими воротами.
Як же швидко ти вм??ш зникати. Ран?ше я цього нав?ть не пом?чав. Дивно, невже мене ?гнорують? Я поглянув на Кенд? та вона лише знизкала плечима. Кенд? посм?хнулась мен? ? узявши мене п?д руку, потягнула у будинок.
Наступного дня ти прийшла вдень. В цей час я сид?в у каб?нет?, допомагав Альберту з паперами. П?в дня ми не виходили з каб?нету, здавалось ц? папери нас поглинуть у себе. Та коли прийшла ти, Альберт просяяв ? посм?хнувся тоб?.
-Доброго дня, я не заважаю,- почувся голос за дверима.
-Що ти, проходь. Буде прив?д хоч трохи перепочити,- сказав Альберт.
В?н п?д?йшов узяв тебе руку ? поц?лував. В цей момент, присягаюся, я готовий був вбити свого дядька. Та я втримався, на щастя п?д руку потрапила спинка кр?сла. Добре, що вона була зроблена ?з гарного дерева, кр?сло стерп?ло хвилинний запал.
Альберт узяв тебе п?д руку ? пов?в у в?тальню. Невже вони забули, що у к?мнат? ? ще я? Здур?ти можна, р?дного плем?нника не бачити. Вибач, та в той момент я ненавид?в вас обох. ? нав?ть не знаю кого сильн?ше. Так, я знаю, я ревнувальник. Щось не подоба?ться мен? цей терм?н, надто в?н вже категоричний. Треба вигадати нове слово, б?льш мелод?йн?ше.
За чаюванням, ти ?нколи кидала на мене погляд. В основному розмова велась ?з Альбертом. Коли я зрозум?в, що моя думка у ц?й розмов? лише фон, я замовк ? дивився навкруги. ? чому саме в цей момент, ти почала дивним чином вдивлятись мен? в обличчя. На ньому було щось написано? Сумн?ваюся, я кожну годину намагаюсь дивитись у дзеркало ? за останн? п?в години воно було чистим.
Альберт мабуть пом?тив це ? тому вибачився ? залишив нас. Я так хот?в зробити те саме, та в?н мене зупинив:
-Не залишати ж нашу гостю. Арч?, я п?ду, а ти вже розваж нашого друга.
Я хот?в було щось сказати та двер? за Альбертом зачинились.
Ми лишились на самот?. Дивна тиша настала в цей момент. Ти роздивлялась к?мнату, наче зайшла в не? вперше.
-Сьогодн? хороша погода,- сказав я, щоб хоч якось продовжити розмову.
-Так,- в?др?зала ти.
Так ? продовжувалась наша розмова, я вигадував р?зн? теми для розмови, а ти в?дпов?дала ?так?, ?н??. Невже не можна в?дпов?дати якось ?накше? ? чому ти р?зко так зм?нилась? Що я такого тоб? зробив? Я розкипав в?д гн?ву та стримував себе. Я стиснув руки у кулак, в?дчувши що ще секунда ? зроблю сам соб? рани на руках. А ти поглянула на мене ? посм?хнулась.
-Дякую за при?мну розмову, я мабуть п?ду.
Знову зника?ш?.. Щось змусило мене зупинити тебе. Я схопив тебе за руку.
-Мен? боляче,- промовила ти.
-Вибач,- я в?дпустив руку.
Ти знову прибрала св?й погляд ? дивилась вниз. Невже паркет важлив?ший за мене?
-До побачення.
Ти знову зникла за дверима.
Вноч? я не м?г заснути. Ти не виходила у мене з голови. Я прокручував моменти ?з життя, коли б м?г тебе образити ? н?що не приходило у голову.
Якщо я не м?г згадати, треба було питати в тебе. Д?ставши момент лишитись наодинц?, я п?д?йшов до тебе.
Почувши, що я п?дходжу до тебе, ти схопила капелюшок та я стримав твою руку.
-Цього разу ти н?куди не втечеш,- промовив я.
Ти зн?яков?ло поглянула на мене.
-Я н?куди не збиралась т?кати,- почала ти виправдовуватись.
Та я знав - це не правда. Я знав тебе надто добре, ти нервувала.
Ти уся почала трястися. Невже холодно? Сумн?ваюся. Був теплий день, я пам?ятаю. Що ти кажеш? Нервувала? Мене злякалась? Чому?.. Добре - добре, знаю, я був надто холодним ?з тобою. Але ти мене теж зрозум?й, ?гнорувати мене це? Так, забули.
Я запропонував тоб? прис?сти ? ти послухалась мене. ? дивлячись на тво? злякане обличчя, я запитав у тебе:
-Чому ти так дивно себе поводиш?
У в?дпов?дь ти опустила оч? ? нервово перебирала пальц?. Щоб не бачити цього, я узяв тво? руки у сво? ? в?дчув, як тво? пальц? м?цно стисли мен? долон?. Мен? нав?ть боляче стало. Зв?дки в тоб? ст?льки сили?
Ти поглянула на мене ? сказала:
-Тоб? здалося.
От це була остання крапля. Мен? здалось? То я такий дурень, що н?чого не бачу? Як же я не хот?в влаштовувати сцени, та ти мене змусила. Я п?дскочив ? почав кричати. Все, що я ховав у соб? весь цей час почало вириватись на волю.
Ти ж лише поглянула на мене ? схопивши капелюшок виб?гла з к?мнати. Що ж це було?.. Я в?в себе як дитина? Я розум?в, я був не правий ? тому поб?г за тобою.
Я схопив тебе за руку ? притяг до себе. Я м?цно об?йняв тебе руками, щоб ти вже н?куди не могла втекти в?д мене.
-Вибач мен?,- прошепот?в я.
-Арч?, не треба,- прошепот?ла ти, намагаючись вив?льнитись з мо?х об?йм?в.
Невже ти не в?дчувала те, що в?дчував я у той момент?.. Ще скажуть, що чолов?ки черств?.
Я поглянув на тво? обличчя. Ти хот?ла сховати св?й погляд, та я бачив, ти плакала. Злегка, я п?дняв тво? п?дбор?ддя ? на мене поглянули син? оч?. Ти була прекрасна ? ти мен? вибач за мою повед?нку у той момент, але я н?ск?льки не жалкую, що це зробив.
***
Арч? дивився на д?вчину, яка сид?ла б?ля нього ? слухала його ?стор?ю.
-Тепер твоя черга, чому ти мене ?гнорувала?
-А це,- з посм?шкою в?дпов?ла д?вчина,- Та це так, забудь.
-Що? Я мав розказувати цю ?стор?ю, а ти ?
Д?вчина п?д?йшла до парубка ? поц?лувала його у чоло.
-Ти такий милий, коли почина?ш сердитись,- вона поц?лувала його у щоку.
-Треба ц?лувати трич?.
-Х?ба?
Арч? п?дняв гол?вку д?вчини ? поц?лував ?? у губи.
До к?мнати зайшов священник.
-Ви готов??- спитав чолов?к.
-Так,- сказав Арч?, беручи д?вчину п?д руку,- Ти згодна?
У в?дпов?дь Анн? посм?хнулась хлопцю ? пов?льним кроком йшла з ним до в?втаря.

SilverStar
Сообщения: 2178
Зарегистрирован: 17 апр 2012, 10:22
Статус: Эльвинофан
Откуда: Москва

Re: Мини истории (Джун)

Сообщение SilverStar » 31 июл 2012, 18:35

Вот сколько ни читаю фанфиков, почти везде у Арчи и Анни не всё гладко. И Арчи только тогда обращал на Анни внимание, когда она начинала холодно к нему относиться или избегать его. Так что и такое развитие событий, как в этом фанфе, вполне логично. Как в поговорке: "Что имеем - не храним, потерявши - плачем".
Хоть лично я скорее антифанат пары Арчи/Анни, тем не менее, фанфик произвёл приятное впечатление. 061*
I will be chasing the starlight...

Afina
Сообщения: 2331
Зарегистрирован: 11 янв 2012, 17:10
Откуда: Украина
Контактная информация:

Re: Мини истории (Джун)

Сообщение Afina » 31 июл 2012, 20:16

Джун, очень хорошо! :сооl: Интересно, что рассказ ведется от первого лица.
Понравилось, что расшевелила Арчи, а то он привык, что Анни как тень, всегда при нем.
Я правильно поняла, что Анни специально дразнила Арчи своим поведением?
Улыбка–это залог счастья. Не много есть вещей, доставляющих истинное удовольствие, и среди них – несколько секунд смеха рядом с любимым человеком.
…Земля оказывается круглая, и мы обязательно встретимся вновь.
Judy Abbott "Душа на кончике пера"

Аватара пользователя
Love
Сообщения: 240
Зарегистрирован: 27 июн 2012, 21:22
Род занятий: Журналистка
Откуда: Украина, Днепропетровск

Re: Мини истории (Джун)

Сообщение Love » 31 июл 2012, 22:57

Анни слегка ООС получилась 8)*
но такая она мне больше нравится 055*

Аватара пользователя
Джун
Сообщения: 688
Зарегистрирован: 07 июл 2010, 20:01
Статус: Жизнь прекрасна!
Род занятий: Рисую, пишу прозу.
Откуда: Украина, Киев

Re: Мини истории (Джун)

Сообщение Джун » 31 июл 2012, 23:21

Afinaты всё правильно.
Love вполне возможно. Я не спорю. Но не знаю как кому, поведение Анни в аниме у меня не воспринималось живым. Слишком хорошая и слишком кроткая. У каждого человека есть скелет в шкафу.

Anuta
Победитель конкурса
Победитель конкурса
Сообщения: 6355
Зарегистрирован: 30 июл 2007, 09:52
Контактная информация:

Re: Мини истории (Джун)

Сообщение Anuta » 01 авг 2012, 08:56

Классный фанфик. Эмоциональный этюд для Арчи. Мне понравилось развитие темы. Как музыкальное произведение. Цельно получилось.

Аватара пользователя
Джун
Сообщения: 688
Зарегистрирован: 07 июл 2010, 20:01
Статус: Жизнь прекрасна!
Род занятий: Рисую, пишу прозу.
Откуда: Украина, Киев

Re: Мини-истории (Джун)

Сообщение Джун » 03 фев 2013, 16:41

Сама не знаю, что заставило меня написать эту историю.
Тоже мини (пока не вижу дальнейшего развития событий)
Приму любую критику, так как со временем мнение о Ниле у меня немного изменилось.
Возможно и ООС полностью, не спорю.
Опять же: на украинском языке.

Аватара пользователя
Джун
Сообщения: 688
Зарегистрирован: 07 июл 2010, 20:01
Статус: Жизнь прекрасна!
Род занятий: Рисую, пишу прозу.
Откуда: Украина, Киев

Re: Мини-истории (Джун)

Сообщение Джун » 03 фев 2013, 16:42

Н?л зайшов до сво?х поко?в. День видався важким. Через початок в?йни стало б?льше шуму. Ноги у парубка бол?ли страшенно. Майже добу в?н пров?в без сну ? на ногах. Спочатку треба було працювати ?з батьком, а пот?м в?н же в?дправив сина на прийом: ?Там багато зв?язк?в. Це буде нам на користь?. Н?чого не вд??ш, треба.
На святкуванн?, з обличчя Н?ла не сходила його посм?шка, яка зм?нювалась зм??ним поглядом. Голова бол?ла через велику к?льк?сть ?нформац??, ноги нили в?д болю. Щоб хоч якось розслабитись, Н?л випив десятки келих?в вина.
-Чи не перебереш, братику?- спитала Ел?за, яка п?дб?гла лиш на хвильку до брата.
-Не хвилюйся. А ти чому тут? Полишила сво?х кавалер?в.
-Так-так,- без захвату сказала Ел?за ? схопила при перш?й можливост? келих з шампанським,- Тво? здоров?я.
До пари п?д?йшов чолов?к ? вклонився.
-Чи не будете Ви така ласкава, подарувати мен? цей танець?
-Ус? танц? у мене вже зайнят?. Та для такого чолов?ка я завжди знайду час,- Ел?за в?ддала келих брату, ? п?шла з чолов?ком.
Н?л спок?йно споглядав картину, де танцювали пари. Перед його очима мерехт?ло десятки суконь ? фрак?в.
-Чого сто?ш, запросив би когось?
Н?л повернув голову ? побачив Генр?. Рудий, кудлатий парубок з кривими зубами ? купкою веснянок на нос?.
-Не хочу,- буркнув Н?л.
-А дарма.
-То чому сам не танцю?ш?
-А, то я?- хлопець почав червон?ти.
-Так-так,- без емоц?й сказав Н?л,- Сьогодн? буде аукц?он. Можеш попитати щастя ? станцювати з ким хочеш.
-Не думаю, що з? мною хтось п?де. А ти будеш приймати участь в аукц?он??
-Я? Н?защо. Я у так? ?гри не граюсь.
-Дарма. Багато д?вчат у ц?й зал? мр?ють, щоб саме ти ?х запросив.
-Нехай.
Н?л узяв новий келих ? т?льки з?брався в?дпити як пом?тив як у зал? з?явилась юна лед?. Вона зразу ж привернула його увагу. Лед? йшла з чолов?ком, який був вищим за не? та це не заважало ?й шепот?ти йому щось на вухо. Майже через кожне ?? слово чолов?к см?явся.
-Тримай-но,- сказав Н?л ? в?ддав Генр? келих.
Швидкими кроками в?н проходив повз гостей, поки не зупинився поряд з лед?. Побачивши його, ?? посм?шка зникла.
-Доброго вечора. Радий Вас бачити,- Н?л вклонився.
Т?льки в?н з?брався поц?лувати руку д?вчини як вона швидко ?? сховала за спину. ?? т?ло нервово с?пнулось ? вона блище п?д?йшла до високого чолов?ка.
-Доброго вечора, Ден?алю.
-Щось панна не дуже рад?? бачити мене.
-На те ? причини,- буркнула д?вчина.
-Кенд?, т?льки не тут,- пошепки сказав чолов?к.
Зробивши зусилля, д?вчина посм?хнулась ? зробила реверанс.
-Мен? дуже при?мно бачити Вас тут, пане Леган.
-Як? манери, панно Ендр?.
-Красно дякую,- проц?дила Кенд?.
-Пане Ендр?, чи дозволите Ви запросити на танець Вашу доньку?
-Т?льки якщо вона згодиться.
Оч? Н?ла перейшли до Кенд?.
-Не спод?вайтеся, пане Леган. Сьогодн? я не танцюю.
-Що ж так, панно Ендр??
-А це вже вибачте не ваш? справи.
-Що ж так грубо. Та все ж я не втрачаю над??. Зараз не танцю?те та пот?м. З Вашого дозволу,- Н?л вклонився ? зник.
Зараз в?н знав, у нього з?явилась чудова ?дея.
?Н?коли б не подумав, що дурень Генр? може казати розумн? реч??.
? зараз, лежачи на л?жку з вуст Н?ла не сходить посм?шка. В?н виграв, виставивши Кенд? на аукц?он? ? запросивши за ?? танець три сотн? долар?в. Н?л бачив, д?вчина зовс?м не бажала та ц? ж грош? п?дуть на благод?йн?сть, вона не встояла.
-Що ж панно Ендр?, цього разу я був правий,- сказав Н?л, беручи руку Кенд?.
Поклавши руку д?вчин? на тал?ю, вона с?пнулась.
-Невже Ви мене бо?теся?
-З чого так? думки? Це зовс?м не страх. Я тебе зневажаю, Н?ле.
-? що ж змусило Вас так поставитись до мене?
-Ти.
Н?л зробив вигляд, що здивувався.
-А я думав, що Ви будете щаслива танцювати з? мною. До того з Вашо? допомоги грош? п?дуть на допомогу нужденним.
-Т?льки тому я це ? зробила. У мене лишилось щонайб?льше к?лька хвилин. Пот?м все це ск?нчиться ? я забуду це як страшний сон.
-Зараз так, а пот?м? Життя дуже непередбачуване.
-Що ти задумав?
-Я? Що ти Кенд?? Я ? щось задумав? За кого ти мене трима?ш?
-Я краще не буду в?дпов?дати на це питання. Бо слова, п?д як? п?дходить твоя кандидатура не пасують цьому святу.
-Ох, Кенд?, - не натурально спитав Н?л,- Невже я н?коли не викликав у тебе хоча б одн??? хорошо? думки про себе?
-Найкраща думка про тебе була лиш жал?сть.
Н?л почав гн?ватись та все ж стримав себе.
-Це вже не так погано.
Його рука м?цн?ше стисла ?? стан, а оч? дивились на не?.
-А от ти в мене виклика?ш кохання.
Велик? зелен? оч? здивовано дивились на парубка.
-Так? прост? почуття. Та в них ст?льки сховано?
-Не кажи мен? цього,- перебила д?вчина.
-Я можу мовчати, Кенд?,- в?н нахилився до ?? вуха,- Та невже тоб? не при?мно чути це?
-Зв?сно н?,- швидко в?дпов?ла д?вчина.
-Значить ? так. Ж?нки, ж?нки? Завжди кажуть неправду у так? хвилини. Кожн?й д?вчин? при?мно чути, що ?? хтось коха?.
-Та не ти.
-Можливо,- м?ркуючи в?дпов?в Н?л,- Можливо я ? не найкраща кандидатура. Та ? не найг?рша. Тоб? варто подумати про мене.
-Нащо мен? думати про тебе? Це зайвий час, який витрачати н? на що нема? сенсу.
Н?л з?тхнув.
-Що ж, музика стихла ? мен? треба в?двести Вас до пана Ендр?. Не хвилюйтесь, зараз м?й час ск?нчиться.
Н?л пров?в Кенд? до чолов?ка. Наостанок, в?н таки зм?г поц?лувати ?? руку.
Зараз, лежачи на л?жку в?н ? не подумав би, що завтра батько влашту? йому скандал. В?ддати триста долар?в на танець ?з д?вчиною: ?Ти м?г з нею танцювати ? безкоштовно. А ти? Ми ма?мо хапатись за кожну коп?йку, а через тебе... Якщо ще один такий вибрик, я тебе сам цими руками задушу?.
Вперше за весь час Н?л побачить батька таким. Та його це не хвилювало. Сьогодн? в?н був ?з нею. ? в?н був впевненим, що щось у Кенд? ставлення до нього зм?нилось.
-Сьогодн? танець, а завтра ти будеш мо?ю дружиною. Чекати не довго.
Последний раз редактировалось Джун 03 фев 2013, 21:58, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Джун
Сообщения: 688
Зарегистрирован: 07 июл 2010, 20:01
Статус: Жизнь прекрасна!
Род занятий: Рисую, пишу прозу.
Откуда: Украина, Киев

Re: Мини-истории (Джун)

Сообщение Джун » 03 фев 2013, 17:23

Название: История до разрыва.
Пейринг: Элеонора Бейкер\ герцог Гранчестерский
История была написана для фанфика "Взгляд в будущее".
Пересматривая историю, я увидела эта глава идет как отдельная часть. Поэтому и решила скинуть ее сюда.


Всю ночь герцог провел наедине с сыном. И за всю ночь они не сказали ни слова друг другу. Они слышали всхлипы за дверью. Это плакала Кенди. Внутри у герцога всё вскипело. Это малявка сидит за дверью и рыдает о своей несчастной доле. А он, подлинный супруг сидит здесь и не может слезу выдавить. Нельзя сказать, что он ненавидел Кенди, но и не любил. Она для него была как растение в доме. Есть - хорошо, нет - тоже неплохо. Его вполне устраивала такая кандидатура для его сына. Деньги есть, имя есть, наследство тоже имеется. Вот если бы она ещё делилась деньгами ? души бы он не чаял в этом создании.
Герцог взглянул на своего сына. Терри забыл сегодня все правила хорошего тона, которые когда-то он учил с отцом. Он не предложил ему присесть, а сам упал на диван, задрав ноги на спинку.
Честолюбивый герцог не мог не заметить следы грязи на башмаках. Ему было неприятно садиться на диван, поэтому он выбрал кресло. Кресло было достаточно удобным. Но цвет, он никогда не любил клетку. Как его сын мог выбрать такую обивку? И неужели его супруга не видит этой безвкусицы? Да и сам кабинет его не прельщал. Комната была мала и скудно обставлена. Где гобелены и бархатные шторы? И где красный дуб? Именно дуб должен присутствовать в кабинете мужчины. Ни орех, ни клен- дуб и только.
Герцог заметил, что рассматривая кабинет, он немного отвлекся от сегодняшнего дня. Снова перед глазами встал образ Элеоноры. Та, с которой он жил. Его Элеонор. Он поглядел на сына и увидел невероятное сходство с ней. Тот же лоб, нос. Нет, подбородок его. Но взгляд, точно Элеоноры. Он любил её глаза и в то же время ненавидел. В голове прокручиваться образы их совместной жизни.
Как впервые увидев её ещё в старом, покрытом плесенью театром. Она там играла шляпницу. Эпизодическая роль, но она попала ему прямо в сердце. С ним в тот вечер была и его невеста - Сибилла. Дочь лорда. Прекрасная кандидатура на его руку и сердце. Но увидев Элеонор, он не мог думать ни о чем. Высокие титулы исчезли сами собой. Ему казалось, что в этом зале они только вдвоем.
Его обжигало пожаром. Он тонул в ее глазах, никогда ещё не видал таких глаз. Синие, как океан, они смотрели на него лишь мгновение, но этого было достаточно.
Каждый вечер он ходил в этот театр, только бы увидеть её. То она была шляпницей, то цветком на поляне, то прохожим в дождливую ночь. И каждая её роль могла длиться несколько секунд, но он ходил на все спектакли. И сидел до самого конца, в надежде по окончанию представления, вновь её увидеть.
Он приносил ей цветы. Не зная, какие она любит, он приносил каждый раз новые и новые. Пока, однажды даря ей цветы в очередной раз, услышал в ответ: ?Может, мы поужинаем вместе??
Так и началась их жизнь. Она не была вся сплетена из одной ленты. Нет, их жизнь была разноцветной и нелегкой. Они любили, они и ненавидели. Но друг без друга они жить не могли.
Его не волновали слова семьи, её не волновали слова режиссера, что это неправильно.
Однажды, весенним утром, он увидел её возле стен своего дома. Она смотрела на окна его комнаты и от волнения покусывала ноготь. Увидев её, он бежал, бежал как влюбленный мальчишка. На его вопрос, почему она так нервничает, получил неожиданный ответ: ?Я жду ребенка?.
Для него это был шок. Глядя снова в её глаза, он вдруг подумал: ?А что, если у ребенка будут такие же чарующие глаза? Я смогу любоваться ими вдвойне?.
Они жили в прелестном доме. Для них он казался Раем. Днем он шел на работу, вечером провожал жену в театр. Когда срок стал большим, Элеонор ушла из театра и проводила время дома за чтением своих любимых пьес.
Такой жену он любил ещё больше. Покладистая и домашняя. Он думал, так будет всегда. Ребенок заставит её навсегда забыть от детских шалостях и стать настоящей хранительницей очага, какой была его мать.

Но даже после рождения Терри, она не забыла театр. Ему не хотелось, чтобы жена приходила после полуночи. Пускай сидит дома и ждет супруга, как истинная женщина. Но тогда бы это была не Элеонора. Из-за этого они часто ругались. Несколько раз, они собирались разойтись, но всё время возвращались.
До одного момента. Он как всегда пришел домой вечером. На полу сидел Терри и играл солдатиками. Возле ребенка стояла няня. Они теперь часто её нанимали. Узнав, что Элеонор в театре, он поспешил туда. Теперь она выступала в дорогом театре и была там примой.
Спектакль уже закончился, и гости поехали на банкет. Именно там и застал он Элеонор с Майклом Ди Мейли. Сколько же он наслушался сплетен об их отношениях. Но всегда, когда спрашивал её о подлинности слов журналистов, Элеонор смеялась в ответ и опровергала эти слова. И он ей верил, всегда верил. Но сейчас, глядя на неё, у него закипало всё внутри. Она мило ворковала с Ди Мейли и позволяла держать себя за талию.
Медленным шагом, он приблизился в ней и, не говоря ни слова, ударил Ди Мейли. В комнате началась суматоха. Женщины заохали, а мужчины принялись поднимать с пола Ди Мейли. Поглядев на супругу, он не увидел в ней ни капли раскаянья. Снова синие глаза.
Не выслушав никого, он молча развернулся и ушел.
Дома Элеонор пыталась найти слова, но он её не слушал.
Не сказав ни слова, утром он взял Терри и увез с собой. Прихватив пару вещей своих и его, они поехали в порт. Терри хотелось увидеть пароходы и это дало возможность не рассказывать, куда они едут.
?Пусть живет здесь. Моя гордость пала перед этой женщиной, но с меня хватит. Пусть она теперь поплачет. Пусть??
Он видел, как он бежала за пароходом, который уносил её мальчика. Но он не чувствовал к ней жалости. Она его растоптала. Убила гордость. Пусть живет теперь театром, там у неё будет тысячи сыновей. И пусть живет со своим Ди Мейли.
Вспоминая эти мгновения сейчас, ему становилось нехорошо. Оценивая свою жизнь, герцог видел, что и сам несовершенен.
Да, он женился второй раз. И на этот раз на приличной женщине. Да, её красота и в подмостки не годится Элеонор. Да ему собственно было всё равно. Внутри него всё ещё кипел гнев. Ему хотелось ещё больше её растоптать, чтобы Элеонор пришла к нему на коленях, моля о помощи. Но она не пришла.
Теперь, глядя на сына, он ненавидел его. Он не мог смотреть в его глаза. Перед ним всегда вставала Элеонора. Слава Богу, у него были ещё дети. Он любил сына больше всего на свете, но видеть его глаза был не в состоянии. Как он себя ни убеждал, всегда любить будет только Элеонор.
Но с Терри они никогда не смогут быть по-настоящему близки, как раньше. Он сам отдалил его от себя. Он сам разрушил всё, что когда-то так сильно любил. Ему хотелось всё, чего он не дал сыну подарить внуку, но и он казалось бы не желал принимать его любовь.
И вот она пришла к нему пожилой дамой, но он не смог ей перечить. Он кричал, но крик был как боль внутри, а не его сила. Она получила свое. Он снова проиграл. Она забрала у него и внука. Как он согласился? Он и сам не знал.
Сейчас, сидя в клетчатом кресле, он впервые за всю время плакал. Он потерял её, даже не сказав, как сильно любит. Она знает, что он разбил семью и что он плохой отец. Он имел сына, любимого сына и не доглядел его. Месть закрыла ему глаза.
Терри видел, как отец рыдал, но никак не реагировал. Ему и самому было больно. Его учили, что в семье не жалеют друг друга. Для Гранчестера это признак слабости.
Последний раз редактировалось Джун 03 фев 2013, 22:00, всего редактировалось 1 раз.

Ответить

Вернуться в «Кенди-драбблы и стихи»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 8 гостей